• 13.09.17, 14:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Konkurents ja kehv ilm viisid Nordeconi tütre kahjumisse

Nordeconi tütarfirma Tariston, mis tegeleb tee-ehitusega, teatas, et ettevõtte käive langes tiheda konkurentsi ja ebasoodsa ilma tõttu. Pea miljoni eurosest kasumist sai üle 100 000 eurone kahjum.
Konkurents ja kehv ilm viisid Nordeconi tütre kahjumisse
  • Foto: Raul Mee
Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et teede ja kiirteede ehitusega tegeleva Tariston ASi müügitulu langes 2 protsenti, 8,24 miljoni euroni. Ärikahjum ulatus 117 783 euroni, veel 2015. aastal saadi 879 031 eurot kasumit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele