Eventus Ehitus peab Malmö maja sarikapidu

Foto: Malmö Maja

Täna tähistavad arendaja Malmo Maja ja Eventus Ehitus Pärnus Malmö tänavas asuva korterelamuarenduse maksimaalse kõrguse saavutamist.

Aasta lõpuks valmiva viiekorruselise 40 korteri ja 3 esindus- ja büroopinnaga ligi 3700 m2 suletud netopinnaga maja kogumaksumuseks kujuneb ligi viis miljonit eurot.

Malmö Maja on projekteerinud Arcus Projekt. Arhitekt on Tiit Raev. Sisekujunduse autoriks on sisearhitekt Tiiu Truus.

Väljaspool Pärnu keskaegse linna piiri, praeguse Rüütli-Hommiku-Malmö-Ringi tänavatega piirneva vaikse kvartali loodenurgal asuva arenduse arhitektuurne lahendus lähtub ajaloolisest- ja naaberhoonestusest.

Hoone on lahendatud logistiliselt terviklikult: parkimine on viidud hoone null- ja osaliselt esimesele korrusele, olles tänavalt nähtamatu ja sisehoovist eraldatud.  Rõdud ja katsueterrassid võimaldavad rajada katuseaiad otse linna südamesse.

Kodumaisel kapitalil põhinev Eventus Ehitus OÜ on 2005. aastal asutatud ehituse peatöövõtuga ja projektijuhtimisega tegelev ettevõte. Pärnumaal varasemalt teostatud objektidest on märkimisväärsemad Pärnu Rannastaadion, Lottemaa Teemapark ja Pärnu Vana-Turu uus hoone.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785