Algab hange Rail Balticu ekspluatatsioonikava koostamiseks

Foto: Rail Baltic

Ühisettevõte RB RAIL kuulutas välja avatud hanke „Raudtee ekspluatatsioonikava koostamine“. Hanke eesmärgiks on Rail Baltica raudteekoridori üldise tegevusplaani kontseptsiooni koostamine lühiajalises, keskpikas ja pikaajalises perspektiivis. Kontseptsiooni põhjal organiseeritakse Rail Baltica raudteel realiseeritav transport.

Täpsemat teavet hanke kirjelduste kohta leiate aadressilt http://www.railbaltica.org/et/tenders/.

Ekspluatatsioonikava  peab võtma arvesse kõiki Rail Baltica raudtee tõhusaimaks toimimiseks vajalikke füüsilisi, tehnilisi, inim- ja organisatsioonilisi tegureid ning võimalusi ja selle peamisteks eesmärkideks on vähendatud operatiivkulud taristule ning optimeeritud transpordiplaanid lõppklientidele.

Kava võimaldaks tulevikus suurima turuosa üleminekut raudteeliiklusele, eelkõige Rail Balticule, mis oleks kooskõlas Euroopa Liidu Euroopa Ühendamise Rahastu (CEF) rahastamisvahendi eesmärkidega.

Koostatava uuringu tulemusi kasutatakse tehniliste lahenduste täiustamiseks ja parandamiseks ning Rail Balticu rajamise planeerimiseks. Ühtlasi aitab see optimeerida investeeringuid ehitamise ajal.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785