Autorid: Ehitusuudised , ehitusuudised.ee • 28. august 2017

Algab hange Rail Balticu ekspluatatsioonikava koostamiseks

Autor: Rail Baltic
Ühisettevõte RB RAIL kuulutas välja avatud hanke „Raudtee ekspluatatsioonikava koostamine“. Hanke eesmärgiks on Rail Baltica raudteekoridori üldise tegevusplaani kontseptsiooni koostamine lühiajalises, keskpikas ja pikaajalises perspektiivis. Kontseptsiooni põhjal organiseeritakse Rail Baltica raudteel realiseeritav transport.

Täpsemat teavet hanke kirjelduste kohta leiate aadressilt http://www.railbaltica.org/et/tenders/.

Ekspluatatsioonikava  peab võtma arvesse kõiki Rail Baltica raudtee tõhusaimaks toimimiseks vajalikke füüsilisi, tehnilisi, inim- ja organisatsioonilisi tegureid ning võimalusi ja selle peamisteks eesmärkideks on vähendatud operatiivkulud taristule ning optimeeritud transpordiplaanid lõppklientidele.

Kava võimaldaks tulevikus suurima turuosa üleminekut raudteeliiklusele, eelkõige Rail Balticule, mis oleks kooskõlas Euroopa Liidu Euroopa Ühendamise Rahastu (CEF) rahastamisvahendi eesmärkidega.

Koostatava uuringu tulemusi kasutatakse tehniliste lahenduste täiustamiseks ja parandamiseks ning Rail Balticu rajamise planeerimiseks. Ühtlasi aitab see optimeerida investeeringuid ehitamise ajal.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785