Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

ERMi ehitus paisutas Jüri Mõisa firma kasumit

Betoonitoodete firma Talot kasvatas müügitulu ning teenis ligi 1,4 miljonit eurot kasumit. Tulemusi parandas muu hulgas ERMi ja mitme teise suurprojekti nõudlus.
ERMi ehitus paisutas Jüri Mõisa firma kasumit
  • Foto: ERM
Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et betoonist ehitustoodete tootmisega tegeleva Talot ASi müügitulu kasvas mullu 17 protsenti, 16,3 miljoni euroni (võrreldes eelneva aastaga). Ärikasum suurenes 339 584 euro võrra, 1,36 miljoni euroni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.26, 16:24
Viljandi betoonitootja 35 aasta õppetund: ellu jääb see, kes oskab kohaneda
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele