Pankrotistunud Bauschmidti tütarfirma Baumosti otsemüümine ei õnnestunud: pankrotitoimkond soovis ettevõtte eest vähemalt 100 000 eurot, kuid sellist pakkumist ei leitud.
Bauschmidti juht Mait Schmidt.
  • Bauschmidti juht Mait Schmidt.
Veel üle-eelmisel nädalal oli õhus lepingu sõlmimine, kuid selleni ei jõutud, kirjutas Äripäev.
Praegu on Baumost enampakkumisel tunduvalt madalama alghinnaga ehk 10 000 euroga.  Oksjon algab järgmisel esmaspäeval ja lõpeb kolmapäeval.
Baumost ise lõpetab viimaseid töid ja enamik töötajaid on lahkunud. „Uus omanik peab alustama praktiliselt nullist,“ ütles firma omanik Mait Schmidt.
Loe täispikkuses artiklit Äripäevast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 11:24
Bauroc plaanib viia materjalide tootmise jalajälje negatiivseks
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele