• 24.05.17, 14:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kesko müüs poed Eestis ja Lätis

Kesko kontsern müüs ehituspoodide keti Kesko Senukai seitsme poe kinnistud Eestis ja Lätis kinnisvarafondile UAB Baltic Retail Properties.
Kesko müüs poed Eestis ja Lätis
  • Foto: Eiko Kink
Kesko Senukailt seitse kinnistut ostnud Leedu firma suurim aktsionär on kinnisvarainvesteeringutega tegelev fond CPA:17 – Global, mida haldab USA firma W. P. Carey. Tehinguga sai ehituspoodide kett Baltic Retail Propertieses ka 10% osaluse.
Tehingu koguväärtus on 174 miljonit eurot, kusjuures kinnistute müügihind oli 64 miljonit eurot. Ehituspoodide kett hakkab edaspidi kauplusepindu fondilt rentima.
Baltic Retail Properties on Kesko Senukai jaoks oluline üürileandja olnud pikalt. Kokku rendib ehituskaupluste kett Leedu firmalt 19 kinnistut.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kesko Senukai on Kesko kontserni kuuluv ettevõte, mis haldab ehituspoode Eestis, Lätis, Leedus ja Valgevenes. Kokku on firmal nelja riigi peale kokku 54 kauplust ning müügitulu pea 600 miljonit eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele