Embach pani Ülenurme gümnaasiumi juurdeehitusele nurgakivi

Nurgakivi panevad Ülenurme vallavolikogu esimees Heiki Sarapuu ja Embach Ehitus juht Andres Salusaar.  Foto: Embach Ehitus

Tartu lähistel asuv Ülenurme vald tellis seoses kooli minevate laste arvu kasvuga gümnaasiumihoone juurdeehituse, mis valmib käesoleva aasta sügisel. Juurdeehitusele panid vald ja ehitaja piduliku nurgakivi.

Valla esindaja vallavolikogu esimehe Heiki Sarapuu sõnul saab käimasoleva juurdeehitusega kool juurde 3256 ruutmeetrit kasulikku pinda. 

“Juba täna on meie valla koolilaste kasutada hiljuti renoveeritud koolihoone,” lausus Heiki Sarapuu ”Ülenurme vald on aga õnnelik vald, sest laste arv on kasvus ja  seetõttu vajame ka suuremat koolimaja. Juurde ehitatakse algklasside korpus ning Tõrvandi alevikust kolivad lapsed Ülenurmele. Koolihoone muutub suuremaks ja funktsionaalsemaks. Uude osasse tulevad nii klassiruumid kui ka kaasaegsed puhkealad, mis teeb igapäevase koolielu mugavamaks nii õppuritele kui ka  õpetajatele.” 

Ülenurme Gümnaasiumi juurdeeehitust teostab ehitusettevõte Embach Ehitus.

“Ehitaja jaoks on kõige olulisem tagada igapäevane õppetöö olemasolevas osas samal ajal, kui käib töö juurdeehitusel,” lausus Embach Ehitus juht Andres Salusaar.

Salusaare sõnul saab Ülenurme Gümnaasium koos renoveeritud osa ja juurdeehitusega olema  kaasaegse kooli standardi hea näide, seda nii küttesüsteemi kui ka  teiste ehituslike lahenduste poolest.

7449  elanikuga Ülenurme vallas on üks  12-klassiline kool. neli lasteaeda ja üks huvikool.

Embach Ehitus OÜ on Lõuna – Eesti juurtega ehitusettevõte, mis pakub projektijuhtimise täisteenust alates projekteerimisest ja taotlushinna koostamisest kuni valminud ehitise üleandmiseni.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785