Karl Õiger otsib stipendiaati

Foto: Julia-Maria Linna

Sihtasutus Professor Karl Õigeri Stipendiumifond kuulutas välja konkursi 2017. aasta kevadsemestri stipendiumile. 3000 euro suurust stipendiumi saavad taotleda ehitus-, ehitusmehaanika või teedeehituse ja arhitektuuri erialal õppivad edukad doktoriüliõpilased ning noored teadlased.

Taotlusavaldus tuleb saata fondi juhatusele või viia kinnises ümbrikus TTÜ kantseleisse Tiina Hallangu nimele (ruum U03231).

Avalduse võib saata ka saata digitaalselt allkirjastatuna aadressil info@oiger.eu 10. märtsiks 2017.

Avaldus peab selgelt kirjeldama eesmärki, mille realiseerimiseks taotleja stipendiumit kasutab. Soovitatav on lisada avaldusele ühe või kahe tunnustatud ehitusala õppejõu (juhendaja) iseloomustav-toetav seisukoht.

2011. aastal asutatud SA Professor Karl Õigeri Stipendiumifondi oluliste eesmärkide hulka kuuluvad silmapaistvatele ehitusala üliõpilastele stipendiumide määramine ja teadustööge tegelevatele ehitusala üliõpilastele toetuste eraldamine.

Varem on fondilt stipendiumi saanud TTÜ ehitustehnika doktorant Eero Tuhkanen, TTÜ ehitus- ja keskkonnatehnika doktoriõppe üliõpilane Simo Ilomets, TTÜ ehitus- ja keskkonnatehnika doktoriõppe üliõpilane Tarvo Mill ja TTÜ ehitusmaterjalide õppetooli lektor Tanel Tuisk.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785