Pärnus peetakse mereäärse elurajooni viimase etapi sarikapidu

Papiniidu 74 korterelamu ehitajaks on Ardis Ehitus OÜ ning projekteerijaks arhitektuuribüroo Pind.
Papiniidu 74 korterelamu ehitajaks on Ardis Ehitus OÜ ning projekteerijaks...

Pärnus peetakse täna, 20. detsembril kahekorruselise, ligi 400 m² suletud netopinnaga Papiniidu 74 korterelamu sarikapidu. Hoone ehitajaks on Ardis Ehitus OÜ ning projekteerijaks arhitektuuribüroo Pind.

Järgmise aasta suvel valmiva 7 korteriga maja kogumaksumuseks kujuneb kuussada tuhat eurot.

Pärnu linnavolikogu 2004. aastal kehtestatud detailplaneeringu järgi on alale planeeritud ehitada korruselamud nelja vööndisse. Esimeses vööndis, Mai tänava ääres on lubatud ehitada kuni 10-korruselisi korterelamuid, järgmise vööndi moodustavad kolmekorruselised terrassmajad. Kolmas vöönd on kolmekorruselised korterelamud. Neljanda vööndi moodustavad kahekorruselised korter- ja ridaelamud.

Kvartali kõige mereäärsemasse etappi rajatav korterelemu on väheste korteritega privaatne maja, kõrgete elukorrustega ja avarate aknapindadega.

Papiniidu 74 korterelamu ehitaja Ardis Ehitus on 2004. aasta kevadel asutatud üldehitusega tegelev ettevõte. 2015. aastal oli ettevõte müügitulu majandusaasta aruande põhjal 950 179 eurot, puhaskahjum 78 485 eurot. Üldhalduskulud ettevõttel majandusaastal suurenesid, mille tingis uute töötajate töölevõtmine ja ehitustegevuse alustamine Rootsis ja Norras.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed