Eesti energiasäästlikuim elamuarendus pidas avapidu

17. septembril pidas Rae vallas, Uuesalus asuv Uuesalu Kodu arendus avamispidu.
Valminud on 70 eramukinnistust koosneva arenduse infrastruktuur ning lõppviimistletud majad. I arendus etapi raames valmis viis eramut.

 

Uuesalu Arendus OÜ arendab võtmed kätte lahendusega ühepere elamuid netopinnaga 127-170m2. Ühekordsetel eramutel on ca 1500-2000 m2 suurused krundid, ca 3m kõrgused laed, suured aknad, terrass ja auto varjualune.

Arenduse siht on energiatõhusa küla ehitamine. Aasta lõikes ei tohi eramu kuu kulu elektrile, küttele, ventilatsioonile, saunale, valgustusele ja muudele seadmetele kokku ületada 60-70 eurot kuus.

„Huvi ehitatavate energiasäästlike eramute vastu oli suur, kliendipäeval külastas arendust üle 300 huvilise. See kinnitab, et valitud kontseptsioon on olnud õige ja uue kodu huvilistele on energiasääst oluline,” ütles Uuesalu Kodu juht Janar Muttik.

Uuesalu Arendus OÜ koostööpartneritest pakkusid lisainfot Maakütte OÜ esindaja ettevõtte juhatuse liige Tanel Gerhke ja Aeroc Jämerä AS plokitootja müügidirektor Margus Oja, kes jagasid infot maakütte ja Aeroci toodete kohta. 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed