Maru Ehituse uus juhatuse esimees on Taimo Murer

Maru Ehituse uueks juhatuse esimeheks on alates 11. juulist Taimo Murer, AS-i teise juhatuse liikmena jätkab Peeter Nõlvak. Senine juhatuse esimees Tõnu Kull jätkab ettevõtte nõukogu liikmena, teatas ettevõte.

"AS Maru Ehitus on aastatega jõudsalt kasvanud, mille tõttu soovisime ka juhtimise kandepinda laiendada ning kaasata sellesse uusi teotahtelisi inimesi. Usun, et Taimo näol on tegemist pikaajalise juhtimiskogemusega inimesega, kes oma energia ja teadmistega suudab seda suurepärast ettevõtet edasi viia ja jätkuvalt kvaliteetset teenust pakkuda", sõnas Maru Ehitus AS nõukogu liige Tõnu Kull.

"Maru Ehitus on paindlik, mitmekülgne ja suure potentsiaaliga ehitusettevõte, kus töötavad asjatundlikud ja pühendunud inimesed. Mul on hea meel, et saan anda oma panuse ettevõtte arendamiseks eelistatuimaks partneriks tellijatele ja atraktiivseks tööandjaks töötajatele", lausus Taimo Murer.

Taimo Murer on varem töötanud TREV-2 Grupp AS ja Teede REV-2 AS juhatuse liikmena, AS Teede Tehnokeskuse juhatuse esimehena ja juhtinud Skanska EMV AS valdkonnajuhina.

AS Maru Ehitus on Maru kontserni tütarettevõte, kes tegutseb ehitustööde peatöövõtu, projektijuhtimise ja projekteerimisega Eestis, Soomes, Rootsis ja Lätis. Lisaks toetavad ehitusteenust tütarettevõtted Maru THM, kes teostab hoonete ja konstruktsioonide montaažitöid ning Maru Betoonitööd, kes ehitab erinevaid raudbetoonkonstruktsioone. 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed