• 21.08.16, 13:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehitusmaterjalide eksportijad kompavad uusi turge ettevaatlikult

Statistika näitab, et tänavu esimeses kvartalis eksportisid ehitus­materjalide tootjad vähem kui mullu, ent ettevõtjad on välisturgude suhtes lootusrikkalt meelestatud. Kuigi praegustes ekspordi sihtriikides ollakse edukad, hiilitakse tasahilju ka teistele turgudele.
Andrus Koolme, ASi Lasbet Tootmine juhatuse esimees ettevõtte tehases.
  • Andrus Koolme, ASi Lasbet Tootmine juhatuse esimees ettevõtte tehases.
  • Foto: Andres Haabu
Raudbetoonelemente valmistav AS Lasbet Tootmine oli Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu andmeil aasta esimeses kvartalis liidu liikmete seas üks edukamaid eksportijaid. Ettevõte ekspordib 50–70% oma toodangust Rootsi, Lätti, Soome ja Norrasse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 13:09
LEDVANCE 10: kümne aastaga valgustusturul tipptegijate hulka
2016. aastal eraldati OSRAMist traditsiooniliste valgusallikate äri ning sündis uus kaubamärk LEDVANCE. Ettevõtte portfellis olid peamiselt tooted, mille tulevik Euroopas oli regulatsioonide tõttu sisuliselt ette määratud. Traditsioonilised valgusallikad sisaldasid keskkonnale ohtlikke aineid ja nende energiatõhusus jäi uutele nõuetele jalgu. Algas globaalne LED-teholoogiale üleminek.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele