Tallinna Loomaaed on kogunud juba üle 1000 liitri värvijääke

Tallinna Loomaaia, Bauhofi ja Vivacolori koostöökapmaanias on eraisikud annetanud loomaaiale juba üle 1000 liitri kasutuskõlblikke värvijääke. Kogutud värvijääkide abil värskendatakse Tallinna Loomaaia sise- ja välispindu. Mais alanud värvide kogumine kestab kuni augusti lõpuni.

Annetatud värvijääkidega värvitakse loomaaia puure, hooneid ning siseruume. “Loomaaia territoorium on väga suur ja meil on jätkuvalt palju uusi ja vanu pindu, mis vajaksid värvimist,” sõnas Tallinna Loomaaia peaaednik Hannes Maripuu. 

Värvijääkide kasutuskõlblikkust kontrollib projekti algataja Vivacolor. „„Paljudel inimestel on kodudes ülearuseid värvijääke, mis aja möödudes lihtsalt kasutuskõlbmatuks muutuvad. Ootame kasutuskõlblikke värve sõltumata, mis tüüpi või mis firma värviga on tegemist,“ sõnas Vivacolori esindaja Meelis Tarto.

Tänaseks on värvijääke Bauhofi kauplustesse toodud juba üle 1000 liitri. 

“Enamuse annetatud värvidest moodustavad sisevärvid, kuid väga on oodatud ka välisvärvide ülejäägid,” lisas Tarto. “Kuna värvide kogumine kestab veel vaid augusti lõpuni, kutsume kõiki, kel annetamine mõttes, värvide toomisega kiirustama.”

Täpsem juhend värvide kasutuskõlblikkuse hindamiseks, asub veebiaadressil http://www.vivacolor.ee/loomaaed/ 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed