Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Vaata pilte: tänavune elamumess Seinäjoki linnas
Tänavune Soome elamumess toimub Seinäjoki linnas Lõuna-Pohjanmaa maakonnas.
Järve kaldale metsasesse keskkonda rajatud messikülas esitletakse publikule 43 hoonet 14 hektari suurusel alal. Messil on esindatud valdavalt kohalike arhitektide projekteeritud ja kohalike traditsioonide järgi ehitatud eramud nii puit- kui kivikonstruktsioonis. Lisaks eramutele näeb ka ühte paarismaja ja ristkihtpuidust paneelidest kortermaja. Pärast messi lõppu asub messialale elama ligikaudu 250 inimest.
Vaata rohkem fotosid Evari Ehituse koduleheküljelt www.evari.ee
Leedu jaotusvõrk ESO astus julge sammu, tuues esimest korda Balti riikides riigihankesse selge jätkusuutlikkuse mõõtme. See on muutus, mida tööstused on ammu oodanud ja millel on potentsiaal kujundada kogu piirkonna turgu.