• 11.02.16, 13:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kui maksuametnik koputab "kontorkodu" uksele

Milline ettevõttele kuuluv kodukontor äratab Maksuameti puhul kahtlusi ja milline mitte? Mis puhul ettevõtte omanduses olev korter maksustatakse ning millise puhul seda probleemi ei ole?
Videotõmmis
  • Videotõmmis
  • Foto: Youtube
Uurisime seda otse Maksuametist ning külastasime ka täiesti juhuslikult valitud näidiskorterit. Vaata lähemalt videoloost.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 14:13
Warmeco pakub tipptasemel klaasfassaadide täislahendusi eriti nõudlikele objektidele
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele