• 21.01.16, 11:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehitusettevõtja võtab sihi IT turule

Ehitusturul 1991. aastast tegutsenud ning santehnilistele töödele ja betoonitöödele keskendunud AS SA.MET juhataja Janus Metsa märgib, et aasta 2016 tuleb kindlasti töine. Lisaks ehitustöödele võetakse siht ka IT arendustele.
AS SA.MET tegi sel aastal valmivale Hiltoni hotellile santehnilisi eritöid
  • AS SA.MET tegi sel aastal valmivale Hiltoni hotellile santehnilisi eritöid
  • Foto: Eiko Kink
„Aastal 2016 täitub ehitusfirmal SA.MET AS 25 aastat ehitustegevuse algusest. Tähtsaim on see, et meid koostööpartnerina usaldatakse.Et olla lähemal tellijatele avasime ka Tallinnas, Peterburi teel, kontori. Tallinna regioonis jätkame suuremahuliste hoonetesiseste vee-, kanali-,  kütte- ja ventilatsioonitöödega. Meie kasuks räägib pikaajaline kogemus ning keskendumine suuremahulistele KVVK projektidele, lõppjärgus on Hiltoni hotelli eritööde lõpetus.”

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele