• 23.11.15, 14:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti parimate ehitusfirmade TOP10

Järjekordse ehitusettevõtete TOPi edulugudega tutvudes saab teha mõningad üldistused. Esiteks, tahetakse toimetada, nagu BauEst juhatuse esimees Toomas Toompuu Saaremaalt pärit mehena tabavalt märgib, pigem „korralikult ja mõnuga” kui kiiresti ja palju.
Eesti parimate ehitusfirmade TOP10
  • Foto: Eiko Kink
Ühest küljest on see märk arukast ettevaatlikkusest, et vältida karmis hinnasõjas kahjumlikke töid, teisalt kõneleb ettevõtjate soovist areneda jõukohases tempos ning ka muus mõttes kui ainult majandusnäitajaid silmas pidades.

Seotud lood

Uudised
  • 01.12.15, 11:26
Ehitamisest saab ka mõnu tunda
Osaühing BauEst seab esikohale sisemise arengu, teeb korraliku eeltöö ning ehitab seejärel oma inimestega mõnuga.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele