16. novembrist alustab Pindi Kinnisvara uue juhina varem Eesti Parimaks juhiks ning Eesti Unistuste Tööandjaks nimetatud Lauri Tabur.
Pärast kaht aastat otsinguid Pindi Kinnisvaral uus juht
  • Foto: Andres Haabu
Tänavu suvel viieaastase ametiaja lõppemise järel Sisekaitseakadeemia rektori kohalt lahkunud Tabur on muuhulgas ka tunnustatud juhtimisnõustaja ning -koolitaja.
Pindi Kinnisvara seeniorpartner Kalev Roosiväli sõnas, et uue juhi otsingutega on tegeletud viimased kaks aastat. „Nüüdseks on meie otsingud lõppenud ja ootused Laurile kui suurte kogemustega ja tunnustatud juhile on kõrged. Usun, et Lauri viib Eesti kinnisvarateeninduse täiesti uuele tasemele,“ sõnas Roosiväli.
Lauri Tabur näeb Pindi Kinnisvara meeskonnas selget potentsiaali kasvatamaks märkimisväärselt turuosa Eestis. “Oleme selleks juba täna planeerimas jõulisi samme, millest uuel aastal ka esimesi tulemusi ootame. Kinnisvaramaastiku tänane unisus pakub häid võimalusi uute ideede realiseerimiseks, olemaks klientide ja partnerite jaoks veelgi usaldusväärsemad, kättesaadavamad ja operatiivsemad,” avas Tabur oma tulevikuplaane.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.07.26, 12:47
Miljonitesse ulatuv risk: miks ujula katus vajab tavapärasest teistsugust lähenemist
Eestis rajatakse ja planeeritakse järjest uusi veekeskusi. Ometi projekteeritakse ka täna lahendusi, mille nõrgad kohad on varasemates ujulates juba välja tulnud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele