• 23.09.15, 19:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Raivo Rand: altkäemaks pole tõsiseltvõetav

Ehitusärimees ja Eesti Ehitusettevõtjate Liidu juht Raivo Rand kinnitas, et tema äripartnerit Aivar Tuulbergi tabanud kahtlustused altkäemaksu andmises Tallinna linnapea Edgar Savisaarele ei mõjuta ettevõtet.
Raivo Rand: altkäemaks pole tõsiseltvõetav
  • Foto: Raul Mee
"Nii palju kui mina aru saan, on see mingi imelik jama, mis on ilmselt kuskilt välja puhutud. Need asjad pole üldse tõsiseltvõetavad detailid," lausus Rand "Aktuaalsele kaamerale", kirjutas ERR.
Aivar Tuulbergilt ei õnnestunud portaalil kommentaari saada. 
Eile esitas kaitsepolitsei altkäemaksu võtmise kahtlustuse Tallinna linnapea ja Keskerakonna esimees Edgar Savisaarele, temaga koos peeti ülekuulamiseks kinni veel kuus isikut, keda kahtlustatakse altkäemaksu andmises ja vahendamises.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kahtlustavate hulgas on ka ehitusettevõtte Rand & Tuulberg omanik Aivar Tuulberg. Teda kahtlustatakse altkäemaksu andmises Kultuurikatla ehitustöödega seotud hangete eest.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.08.25, 09:00
Argo Luhaste: hilinemised ja lisakulud on sageli seotud geotehniliste oludega
Suurbritannias aastatel 1970–1994 läbiviidud ehitusuuringust, milles analüüsiti hilinemiste ja eelarve ületamiste põhjuseid, selgus, et 40% ootamatutest hilinemistest ja lisakuludest olid seotud geotehniliste oludega. Ehitaja vaates tõusetub küsimus: mis saab siis, kui tegelik kohapealne geotehniline olukord osutub arvatust keerulisemaks?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele