Kopli liinid sai lõpuks ostja?

Kopli liinide detailplaneering
Kopli liinide detailplaneering

Kuigi talvel võistles Kopli liinide pärast veel kaks firmat, Fund Ehitus ja Pro Kapital, siis nüüd on jäänud liinidele vaid üks kosilane.

Kopli liinide kombineeritud pakkumise esimesele etapile laekus kaks pakkumist. Pakkumised tegid OÜ Fund Ehitus ja AS Pro Kapital Grupp. Kopli liinide ostuks lõpliku pakkumise tegi Fund Ehitus.

„Kuigi üks kahest pretendendist lõpliku pakkumise tegemisest loobus, loodame, et laekunud ainus pakkumine on igati aktsepteeritav ning saame lõpuks Kopli liinide müügile joone alla tõmmata," ütles Tallinna abilinnapea Eha Võrk. Kopli liinidele on arendajat otsitud juba kaheksa aastat. Kuigi huvilisi on olnud, on asi alati katki jäänud.

Võrgu sõnul pakkumise täpset sisu praegu veel avalikustada ei saa. „Enne peab komisjon pakkumise läbi vaatama ning veenduma, et see vastab kõigile esitatud tingimustele.“

Pakkumise edukaks tunnistamise otsustab Tallinna linnavalitsus kuu jooksul pärast lõplike pakkumiste esitamist, s.o hiljemalt 5. septembriks. Müügileping sõlmitakse hiljemalt kahe kuu jooksul arvates pakkumise edukaks tunnistamisest, so hiljemalt novembriks.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed