Äripäeva teemaveeb raamatupidaja.ee korraldab 21. mail Viru hotelli konverentsikeskuses praktilise loengu, kus muuhulgas käsitletakse ka rendi- ja üürilepinguga seonduvat.
Tallinn
  • Tallinn
  • Foto: Raul Mee
Teemade käsitlemisel lähtub loengu pidaja advokaadibüroo Lentsius & CASUS nõunik Olavi Jänes kehtivast õigusest, kohtupraktikast ja kasutab ka mõningaid näidislepinguid.
Loengu esimene osa on pühendatud enimlevinud lepinguliikide äratundmisoskuse arendamisele ja kasutamise praktika avamisele. Käsitletakse müügilepingu, käsunduslepingu, töövõtulepingu, laenulepingu, üürilepingu ja rendilepingu kasutusala ja olemust ning nendega seonduvaid riske.
Loengu teine osa keskendub konkreetse lepinguga tegelemisele. Analüüsitakse näidislepinguid ja ka praktikas lepingutes ilmnevaid vigu. Teema tervikliku käsitlemise huvides räägitakse ka sellest, et mida ette võtta, kui lepinguga seoses ilmneb üks või teine probleem.
Loengul tulevad käsitlemisele järgmised teemad:
* Kuidas eristada teatud lepinguliike üksteisest?
* Millised on vastava lepinguliigi põhitingimused?
* Millised on lepingutega seotud olulisemad riskid?Kui palju on lepingus võimalik kõrvale kalduda seaduse sätetest?
* Millised on enimkasutatavates lepingutes tehtavad levinumad vead?
* Kuidas tagada oma huvide kaitstus?
* Mil viisil käituda lepinguga seotud probleemi ilmnemisel?
Oodatud on kõik raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete tegevjuhid, väikeettevõtjad, maksukonsultandid, õigusbürood, personalijuhid.
Loengule registreeruda saab  SIIN

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele