Autorid: Äripäev, Редакция специальных проектов Äripäev • 13. aprill 2015
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Ehituse ja kinnisvara parimad maksumaksjad

Autor: Andras Kralla

Ehitus- ja kinnisvaraettevõtetest tasus tänavu esimeses kvartalis kõige rohkem ehk 8 miljonit eurot riigieelarvesse Deltamax Group OÜ. Samas ei tasunud firma sentigi tööjõumakse.

Kõige rohkem tööjõumakse tasus hoopis Tallinna börsilgi noteeritud Merko Ehitus Eesti AS, kelle tööjõumaksed olid kaks korda suuremad kui tema põhikonkurendil Nordecon AS.

 
Nimi
Makstud maksud
sh tööjõumaksud
1DELTAMAX GROUP OÜ8006578
2ALSTOM ESTONIA AS30164681308637
3MERKO EHITUS EESTI, AS21910111617171
4PIRITA APARTMENTS, OÜ1830950108
5LEMMINKÄINEN EESTI AS1716376846649
6NORDECON AS1611002815405
7EESTI ENERGOMONTAAŽ, AS1430999440562
8TEEDE REV-2, AS1421198863894
9EMPOWER AS1284620914336
10EESTI TEED, AS1215421840317
11RIIGI KINNISVARA AS1109239631586
12ELTEL NETWORKS AS1091384841689
13TELEGRUPP, AS926584226237
14TESMAN, AS895190123490
15KODUMAJA AS863806172217
16LEONHARD WEISS ENERGY AS826090608095
17VIRU VÄLJAKU ARENDUSE AS804273
18NORDECON BETOON OÜ773139403571
19YIT EHITUS, AS765327317463
20FUND EHITUS, OÜ716253325750
21OSAÜHING N&V705419486677
22ROCCA AL MARE KAUBANDUSKESKUSE AS70256640143
23KH ENERGIA - KONSULT, AS648235256338
24MARU EHITUS, AS539563336171
25TALLINNA TEEDE AS539122295460
26EHITUSFIRMA RAND JA TUULBERG, AS515091187073
27LEONHARD WEISS RTE AS507929309648
28VIVATEX HOLDING OÜ50001013738
29ÜLEMISTE CENTER OÜ49920098505
30KÜTE JA EHITUS, AS493956240401
31ROTERMANN CITY OÜ471703
32MERKO INFRA, AS458205349419
33ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA A.S. EESTI FILIAAL4490351923
34ELEKTRITSENTRUM, AS412926275867
35KRISTIINE KESKUS OÜ4129066584
36E-SERVICE AS409559304213
37KLIIMASEADE, OÜ397837101439
38KONE, AS392822197288
39KINNISVARAVALDUSE AS392420
40REALWAY, OÜ370586
41EG EHITUS, AS370235138939
42CLIK, AS369578265554
43MERKO EHITUS, AS363547272179
44ENERGOMONTAJ SA EESTI FILIAAL34011267169
45CORLE OÜ33500181848
46EDINET PARTNER OÜ334365247902
47HOTELL VIRU, AS325110
48TREV-2 GRUPP, AS317124134275
49VIRU CENTER, AS311940
50GIGA, AS309554165097

Täistabelit vaata Äripäeva uudisteportaalist.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688