Merko alustas Leedus Pro Kapitalile korterelamu ehitusega

Pro Kapitali arendus Vilniuses
Pro Kapitali arendus Vilniuses

AS Pro Kapital Grupp teatas, et alustas Vilniuses uue korterelamu ehitustöödega, mille osas sõlmisid Pro Kapitali tütarettevõte Pro Kapital Bonum UAB ja Merko tütarettevõte UAB Merko Statyba ehituslepingu eelmise aasta suve lõpul.

Ehituslepingu maksumus Pro Kapital Bonum UAB ja Merko Statyba UAB'ga Vilniuses asuva korterelamu ehitus- ja projekteerimistööde teostamiseks oli 2,9 miljonit eurot ilma käibemaksuta.

Uus hoone hakkab asuma Vilniuses, Leedus, Pro Kapitali poolt arendatavas Saltiniu Namai elamukompleksis. Korterelamusse tuleb 41 korterit ja 3 äripinda müüdava pinnaga kokku 2679 m2. Planeeritav ehitusperiood on 15 kuud alates ehitustöödega alustamisest.

Pro Kapital Bonum UAB on märtsi seisuga suutnud sõlmida broneerimislepingud 30% müüdavast pinnast.

AS Pro Kapital Grupp juhatuse esimehe Paolo Michelozzi sõnul ollakse projekti seisuga hetkel rahul. "Oleme rahul Vilniuse projekti müügitulemustega ja korterelamu müügitulemustega. Oleme tunnetanud tugevat nõudlust Vilniuse kõrgema klassi elamispindade turul ja oleme seetõttu otsustanud alustada veel ühe korterelamu ehitustöödega Vilniuses“.

Uue hoone valmimise järgselt on Saltiniu Namai elamukompleksi esimene arendusfaas lõpule viidud. Saltiniu Namai elamukompleksi esimene faas hõlmab kokku 200 korterit, 27 äripinda ja 11 eramaja. Elamupiirkonna teises etapis on Saltiniu Namai elamukompleksis veel täiendavalt kasutamata arendusmahtu.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed