Tartu Ülikooli Õigusteaduskonnas on tulemas välja magistritöö "Teetööde riigihangete praktika Eestis" (Teetöö TeeS § 14 lg 2 tähenduses), mille raames analüüsitakse nii hankemenetluse etapis ilmnevaid probleeme kui ka lepingu täitmise faasis ilmnevaid probleeme.
Ehitusuudiste lugejatel on võimalik anda oma panus reaalsele praktikale baseeruvale magistritööle ning kutsub üles teetööde valdkonnas tegutsevaid ettevõtteid vastama selleks ettenähtud küsitlusele.
Ehitusuudised.ee hoiab oma oma lugejaid kursis töö käiguga ning pärast edukat kaitsmist on võimalik seda lugeda ka Ehitusuudiste lehelt.
Küsimustele saab vastata
SIIN.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Küsimustele vastamise tähtaeg 16 märts.
Seotud lood
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.