• 22.01.15, 14:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinn ehitab Piritale tunneli

Tallinn on väljakuulutanud Pirita Spordikeskust ja Lillepi parki ühendava tunneli ehitushanke. Tunneli kogupikkus on plaanitud 91 meetrit.
Pirita linnaosa vanema Tõnis Mölderi sõnul on ehitatava tunneli, mis ühendab Pirita Spordikeskuse ja Lillepi pargi kogupikkus tuleb 91 meetrit. Sellest kinnise teealuse osa moodustab 21,5 meetrit. Tunnel arvestab, et see oleks kergesti läbitav ka jalgratturitele ja rulluiskudel sõitjatele.
Ehitaja leidmiseks väljakuulutatud hanke tähtaeg on 9. veebruar 2015. Hange on leitav ka riigihangete registreist.
Tunneli ehitust rahastatakse Euroopa Liidu fondidest.
Autor: Ehitusuudised.ee toimetus

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.05.25, 12:16
Praktiline ülevaade: kuidas valida õige looduskivi teedele ja terrasside
Erinevatest looduskividest on teede, platside ja terrasside sillutamiseks murtud ja lõigatud kive ning plaate juba aastatuhandeid. Ka tänapäeval on see kõige keskkonnasõbralikum, vastupidavaim ja kaunim lahendus koduaias ja linnaruumis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele