• 14.01.15, 11:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kes ehitab Krimmi silla?

Kertši väina silla rajamiseks on peatöövõtja leitud, kirjutab täna Vene majandusleht Vedomosti.
Selleks saab president Vladimir Putini lähikondse ja endise džuudopartneri Arkadi Rotenbergi firma Stroigazmontaž, kirjutab leht viitega ühele projekti arutelul osalenud allikale ning kahele allikale transpordiministeeriumis.
Megaprojekti maksumus on transpordiministeeriumi hinnangul 228,3 miljardit rubla.
Sild oleks üheksa kilomeetrit pikk ning seal oleks mõlemas suunas kaks sõidurida, samuti kahed raudteerööpad.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele