• 06.01.15, 12:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Video: Projektijuhtimises tuleb tähelepanu pöörata koostöö juhtimisele

Äripäeva Akadeemia ehiuse projektijuhtimise koolitaja Tiit Valmi sõnul ei tuleb ehituses tähelepanu pöörata just koostöö juhtimisele, sest meeskonnad ja keskkond muutub pidevalt.
https://www.youtube.com/watch?v=4uksYxwfT-0 
Äripäeva Akadeemia ja Tiit Valm kutsuvad ehitusettevõtete juhte, projekti- ja objektijuhte koolitusele „Ehituse projektijuhtimine“.
Selle koolituse eesmärk on tõsta ehituse efektiivsust läbi:

Artikkel jätkub pärast reklaami

•             struktureeritud ülevaate projektipõhisest juhtimisest;•             tõhusama ressursikasutuse planeerimise ja töökorralduse;•             oskuse jälgida ja juhtida projektide täitmist algusest lõpuni, omades alati kontrolli aja ja eelarve üle;•             pingevabama töökeskkonna.
Lisainfo ja registreerimine:
- selle koolituse kliendihaldur on Annely Põder- helistage telefonil 667 0285- saatke registreerumissoov aadressil [email protected]
Autor: Ehitusuudised.ee toimetus

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 15:43
Sama hind, erinev vastutus. Mis jääb turvalahenduste pakkumisi võrreldes märkamata?
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele