Läti konkurentsiamet teatas, et on avastanud kartelli, mille eesmärk oli võita Euroopa Liidu rahastatavaid hankeid.
Skeemi osalised maskeerisid end peatöövõtjaks ning alltöövõtjaks ning osalesid nii hangetes, mida rahastati ELi fondidest, vahendas Läti Delfi. Skeemi vahetuid osalisi pole veel avaldatud.
Küll aga on tegu esimese juhtumiga Lätis, kui konkurentsiseaduse rikkumine avastati nn vilepuhuja kaitse abil, kus üks skeemi osalistest rääkis vabatahtlikult ning esitas tõendid rikkumisest saades vastutasuks amnestia. 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele