Enne kui Skanska teatas Eesti ehitusturult lahkumisest, jäi Skanska juhatus kaheliikmeliseks. Juhatuses tegutsenud Tiit Kerem asus juhina tööle ehitusjärelevalvega tegutsevasse ettevõttesse.
"Endine Skanska ASi juhatuse liige Tiit Kerem asus 8. septembril tegevjuhi ametikohale Eesti juhtivas ehituskonsultatsiooni ja omanikujärelevalve ettevõttes AS Telora-E," teatas ettevõte Ehitusuudistele.
Ettevõtte teatel jätkab Telora-E praegune juhatus endises koosseisus, kuhu kuuluvad Tanel Seppel, Airi Laanemaa ja Oliver Napits.  
Telora osutab hetkel lepingulisi teenuseid ligikaudu 100 ehitusobjektil üle Eesti.
Suuremad nendest on Maxima Logistikakeskus (45 000 m2), Maakri tn arendus (32. ja 10.korruselised kõrghooned) ja Maarjamõisa meditsiinilinnaku II etapp (31 600 m2).
Ehitusuudised.ee soovib Tiit Keremile edu uuel tööpostil.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.06.26, 13:29
Nutikad akusalvestid muudavad päikeseenergia taas tasuvaks
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele