RKAS otsib Tartu kahe gümnaasiumi ühise õppehoone ehitajat

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutas välja Tartu linnas Nooruse tänav 9 asuva õppehoone ehitustööde riigihanke, millele oodatakse pakkumusi kuni 1. aprillini.

RKASi eesmärk on endine õppehoone laiendada ja rekonstrueerida koolihooneks, mis oleks õppetööks igati sobiv, vastaks kehtestatud nõuetele, oleks võimalikult vastupidav ja kauakestev ning mille ülalpidamise kulud oleks võimalikult madala

d. Eesmärgiks on funktsionaalne, nõuetele vastav, energiasäästlik ja vastupidav hoone koos selle juurde kuuluvate rajatistega.

Ühise õppehoone suuruseks on kavandatud 8056 ruutmeetrit ja selle on projekteerinud AS Amhold.

Haridus- ja Teadusministeerium, Tartu Linnavalitsus ja RKAS on sõlminud kolmepoolse koostööleppe, mille kohaselt gümnaasiumihoone rajamist juhib RKAS, sealhulgas viib läbi vajalikud riigihanked (projekteerimishange, ehitusprojekti ekspertiisi tellimise hange, omanikujärelevalve hange, ehitushange, sisustushanked ning kõik eeltoodud tegevustega kaasnevad hanked).

Riigihange „Tartu Nooruse tn 9 õppehoone ehitustööd” on avaldatud riiklikus riigihangete registris, hanke viitenumber on 150188. Pakkumiste esitamise aeg on 1. aprill 2014 kell 11.00.

Osale arutelus

  • Ehitusuudised.ee toimetus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed