Colonna investorid tegid järjekordse rahasüsti

Colonnaga seotud investorid ostsid Tallinnas Kristiine linnaosas Mustamäe teel asuva kinnistu, kus on 6600 m2 rendipinda. Tehingu hinda osapooled ei avalikusta.

Colonna Kinnisvara juhatuse liikme Marek Õunamägi sõnul on Mustamäe tee 50 hea äriasukohaga multiotstarbeline hoone ning see sobib hästi piirkonna äri- ja ettevõtete kvartalisse.

“Usume, et hoone mõningane vakantsus õnnestub lähiajal täita. Peale vajalike investeeringute saab hoonest stabiilne ja jätkusuutlik rendiobjekt.” lisas Õunamägi. Hetkel on hoone 6600 m2 vaba 620 m2.


 

 

 

 

 

Paralleelselt büroopindadega panustavad Colonna investorid ka elamuarendusse. Sel kuul alusatas Colonna Kinnisvara korterelamute müüki ja ehitust Lasnamäel Vana-Kuuli tänaval. Lauluväljakust kilomeetri kaugusel asuvasse Liikuri 41 arendusprojekti on planeeritud kuus korterelamut, millest esimene valmib 2015. aasta aprilliks.

Colonnaga seotud investorid on ostnud Eestis üle 40 kinnistu, millest valdav enamus on renditootlusega objektid. Kokku haldab Colonna Eestis üle 140 000 m2 rendipinda.

Colonna investorite viimane suurem tehing oli möödunud aasta novembris, mil osteti Pärnu maanteel asuv Ajakirjandusmaja. Firma jätkab aktiivselt ka oma investoritele uusi investeerimisvõimalusi pakkuvate kinnistute otsimist.

Osale arutelus

  • Ehitusuudised.ee toimetus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed