• 29.11.13, 15:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Äripäev: Andres Aavik saab suurepärase võimaluse

Skanska EMV juhatuse esimees Andres Aavik tunnistab Äripäevale antud videointervjuus, et Skanska Eestist lahkumise uudis tuli tallegi ootamatult.
Aavik on Skanskaga seotud olnud juba 13 aastat, juhatuse esimehe kohale asus ta 2009. Ehk siis: kogemust, mille pealt üles ehitada oma ettevõte, peaks olema küll ja veel. Pealegi on meeskond, millega alustada, ju täitsa olemas. 
Ehitussektori tervise suhtes on ehitajatel endil küll muret palju, ent samas võib pisikesel Eesti turul tegutsemiseks paremini sobidagi kohalik ettevõte kui rahvusvaheline suurkontsern.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele