• 25.11.13, 14:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sõõrumaa pani G4Si endise maja müüki

Tammsaare teel varem ESSi ja G4Si peakontoriks olnud hoonetekompleks on müügis. Müüjaks on Urmas Sõõrumaale kuuluv firma Rotermann City .
Hoonetekompleksi näol on tegemist kokku üle 3800 m2 175 parkimiskohaga. Rotermanni Cityle kuuluvad veel lisaks Tammsaare teel asuvale kinnisvarale valdavalt Tallinna südalinnas Rotermanni kvartali hoonetekompleks äri- ja elamispindadega.
Autor: Ehitusuudised.ee toimetus

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele