Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Millised on Soome ehitushiiu plaanid Eestis?
Eestisse laieneva Soome ettevõtte Graniittirakennus Kallio OY president ja tegevdirektor Keijo Haavikko ei ole päris Eesti-võõras inimene, kes tuleb siia vallutusplaanidega plats puhtaks lüüa. Ehitusuudised.ee tegi uue tulijaga intervjuu.
Loe intervjuud Haavikkoga juba homsest Äripäeva paberlehest.
Eesti ehitusturg on tihedam kui kunagi varem, kuid sel aastal 20. tegutsemisaastat tähistav ehitusfirma BauEst on teadlikult valinud keerukad ja tehniliselt nõudlikud objektid, loobudes valdkondadest, kus nad ei näe konkurentsieelist. Spetsialiseerumine on toonud stabiilse kasvu ja tugeva positsiooni ehitushangetel.