Autorid: Äripäev, Редакция специальных проектов Äripäev • 24. september 2013

Mustamäe polikliinik renoveeritakse 4,8 mln euroga

Mustamäe polikliinikust saab nüüdisaegne tervisekeskus 2016 . aastaks, selleks kulub 4,8 miljonit eurot.

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla kavatseb Mustamäe Polikliiniku hoone põhjalikult rekonstrueerida – kaasajastada kogu hoone kommunikatsioonisüsteemi, rajada tänapäeva nõuetele vastava sisekliimasüsteemi, vahetada aknad-uksed ning hoone soojustada, luua eeskujulikud võimalused liikumispuudega patsientide teenindamiseks, teatas Raepress.

Hoonesse on kavandatud eriarstide - naistearst, silmaarst, kopsuarst, uroloog, kirurg, kõrva- nina- kurguarst, nahaarst, närviarst ning sisearstid – vastuvõturuumid, samuti piltdiagnostika ning laboriteenused, hambaravi ja taastusravi teenused.

Polikliinikuhoonesse on kavandatud ka ruumid kokku 26 perearstile ja üldarstiabiga seotud teenustele, samuti apteek ning võimalused teiste tervishoiuga seotud teenuste osutamiseks .

Polikliinikuhoones on ca 6000 m2 renoveeritavat pinda, rekonstrueerimistööde hinnanguline maksumus on ca 4,8 miljonit eurot.

Mustamäe Polikliiniku rekonstrueerimise kulud on plaanis osaliselt katta Euroopa Liidu struktuurifondide rahastusega - uuel eelarveperioodil on võimalik struktuurifondidest taotleda rahastust ka üldarstiabi ning eriarstiabi koondavate Tervisekeskuste infrastruktuuri rajamiseks ning rekonstrueerimiseks.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688