Elektriküttega korterit on üha raskem müüa, kuna energiahinna kõikumine on peletamas ka viimased ostjad, kes aasta esimestel kuudel toona soodsaks osutunud börsipaketiga suurt lisakulu ei tundnud, nendib Pindi kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman.
Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman ütles, et kui elektriküttega eramute puhul on võimalik hind alla kaubelda ja säästetud summa eest küttesüsteem välja vahetada, siis korterite puhul tihti see võimalus puudub.
„Korterite puhul on surve hindadele oluliselt suurem, jutt käib ikka paarikümnest protsendist, ning ka selle hinna pealt tehingusse minnes soovivad ostjad näha kasvõi teoreetilist võimalust, et rõdule või fassaadile saaks õhksoojuspumba paigaldada,“ lisas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Ehitusuudised.ee toimetus
Seotud lood
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.