• 13.08.13, 14:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Fotod: Riigi kaksiktorni projekt ministeeriumidele

2016. aastal valmib Tallinnas Rahandusministeeriumi kõrvale teine kõrghoone. Kaksiktornidesse kolivad neli ministeeriumi. Hoonest saab pilootprojekt tulevaste liginullenergia büroohoonete rajamiseks.
Nelja ministeeriumi kaksitornid
7 fotot
  • Nelja ministeeriumi kaksitornid
  • Foto: EA Reng

Seotud lood

Uudised
  • 13.08.13, 14:00
Neljale ministeeriumile rajatakse uus bürookompleks
Riigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutas välja ehitustööde kontsessiooni, millega soovitakse leida arendaja nelja ministeeriumi ühise hoonekompleksi rajamiseks, mis valmib 2016. aastal. 
  • ST
Sisuturundus
  • 08.01.26, 13:29
Raudteetaristu seire raudteeprojektides – mida saaks Rail Baltica projekti puhul arvesse võtta GEO-Instrumentsi kogemustest?
Kaasaegne raudteetaristu seab üha kõrgemaid nõudmisi ohutusele, vastupidavusele ja käitlustõhususele. Nende nõuete täitmisel on oluline roll raudteetaristu seirel, mis toetab nii ehitustööde ohutut elluviimist kui ka taristu seisukorra jälgimist selle kasutusel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele