Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Fotod: TREV-2 avas uue asfalditehase
TREV-2 juhatuse esimeha Erki Mölderi sõnul suudab tehas toota asfalti kuni 240 tonni tunnis. Tehase lahendused võimaldavad soovijatele logistiliselt efektiivselt ja kiiresti vajaminevaid asfaldisegusid pakkuda.
Eesti juhtivasse taristuehituse kontserni TREV-2 Grupp kuuluv ABT Revador avab neljapäeval Harkus Baltimaade moodsaima asfalditehase, investeeringu maht uue tehase soetamiseks ulatus enam kui miljoni euroni.
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.