(Sisuturundus) CM: ÜRO peasekretär väisas Amhold AS-i ehitusobjekti

24. mail tutvus ÜRO peasekretär Ban Ki-moon, Maailmapanga president Jim Yong Kim ja Uganda president Museveni Entebbe kohtumise raames ka Amhold AS juhtimisel valmivate MONUSCO toetusbaasi ehitusobjektidega.

„Kohtumisel peasekretär Ban-iga tutvustati kommunikatsioonikeskuse ehitusplatsil tööde hetkeseisu, hoone terviklikku mudelit ning avanevaid võimalusi ehitise valmimise järel,“ räägib kohtumisel osalenud Amhold AS-i Ida-Aafrika piirkonna juht Egert Nõmm.

„Amhold AS alustas kommunikatsioonikeskuse uurimis-projekteerimistöödega 2010. aastal. Ehitustöödega alustasime 2012. aasta novembris. Momendil on valmis o-tsükli tööd ja toimuvad hoone karkassi ehitustööd. Ehitustööde teostaja on Hiina firma Zhonghao,“ räägib Amhold AS-i kaugprojektide divisjoni juht Raino Kloren. Ehitustööde juhtimis- ja järelevalvetööde teostaja on Amhold AS ja tellija ÜRO allorganisatsioon MONUSCO (Mission de l´Organisation des nations Unies pour la Stabilisation en R?publique D?mocratique du Congo).

„Kuigi kasutusel on USA, Suurbritannia ja EU ehitusala normid, standardid ning reeglid, toovad hiinlased kaasa ka oma tavasid,“ märgib Nõmm. „Näiteks meile tuntud nurgakivi panekut nad ei teadnud, aga selle asemel viidi enne tööde algust läbi rituaalne ohverdustseremoonia.“

Nõmme sõnul raiuti kolmel Hiinast toodud kukel pea maha ja niisutati ehitusplatsi pinnast kukeverega, Seda eesmärgil, et ehitustööd kulgeksid kavandatult, hoone looks innustust kasutajatele ega oleks kurjast vaimust vaevatud.

Maalimapanga presidendi, ÜRO peasekretäri ja Uganda presidendi 24. mail toimunud Entebbe kohtumisel teatati otsusest Maailmapanga poolt eraldada Aafrika Suur järvistu piirkonna riikide arenguks täiendavalt miljard USA dollarit.

Amhold AS teostab Ugandas alates 2012. aasta septembrist ka Maailmapanga poolt finantseeritavate kuue regionaalhaigla meditsiinilabori korpuse ehituse projekteerimis-uurimistöid ja ehitustööde juhtimise ning järelevalvetöid.

 „Haiglate projektide raames on tänaseks teostatud insenertehnilised ja keskkonnaalased uurimistööd ning valminud on eelprojektid. Ehitustööde valmimine on kavandatud aastasse 2014,“ täiendab Amhold AS-i juhataja Arvu Mägi.

Kuue haigla teeninduspiirkond hõlmab kokku elanikkonda suurusjärgus 28 miljonit inimest.

Amhold AS teostab MUNUSCO kommunikatsioonikeskuse ehitusobjektide projekteerimis-uurimistöid, ehitustööde projektijuhtimis- ning järelevalvetöid alates 2010.-st aastast.

Selle artikli ilmumist toetas Amhold AS.
www.amhold.eu

 

 


 

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed