Mainor Ülemiste ärikasumi kasv + 26,1%

2012. aasta oli Mainor Ülemiste AS-le edukas. Ettevõtte käive kasvas 40,5% 2,2 miljoni euroni ning kinnisvara ümberhindluseta ärikasum oli üks miljon eurot, mis on 26% rohkem kui 2011. aastal.

Mainor Ülemiste juhatuse esimees Taavi Toots hindas 2012. Aastat üldiselt edukaks. „Head meelt teeb üldise konjuktuuri paranemisega ärikinnisvara nõudluse suurenemine. Klientidel on soov liikuda parematele pindadele ning Ülemiste City on üha enam eelistatud valikuks“. Tootsi sõnul on vajadus suurenenud terviklahendustega äripindadele.
 
2013. aastal investeerib Mainor Ülemiste tootmispindade kaasajastamisse neli miljonit eurot. Lisaks valmistatakse ette uue 39 000 m2 suuruse büroohoonete kompleksi ehitamise alustamist 2014. aasta kevadel. Technopolis Ülemiste aktsionärina investeeritakse 12 000 m²  (renditav pind) suuruse büroohoone ehitamisse 3 mln eurot.

Mainor Ülemiste AS peamiseks tegevuseks on koos Technopolis Ülemiste AS-ga Ülemiste City Targa Äri Linna arendamine. 2012. aastal investeeris Mainor Ülemiste AS ettevõtluskeskkonna atraktiivsuse ja efektiivsuse parendamisse 3 mln eurot. Suurim investeering läks 1. septembril avatava Euroopa Kooli maja renoveerimiseks.

Mainor Ülemiste AS on ärikinnisvara arendaja ja tugiteenuste pakkuja, kes alates 2005. aastast alates arendab Ülemiste City Targa Äri Linna. Eesmärgiks on Ülemiste City arendamine Baltikumi ja Skandinaavia suurimaks teadmistel põhineva majanduse keskuseks.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed