Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Selver otsib ehitustöödeks projektijuht-projekteerijat
Seoses uute ja olemasolevate kaupluste ümberehitustega on ettevõte kuulutanud välja konkursi projektijuht-projekteerija ametikohale.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Selver on Eesti kapitalil põhinev juhtiv jaekett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 41 kauplust üle Eesti ning Selveri Köök. Selver annab tööd ligi 2100 inimesele.
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.