• 08.02.13, 12:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome majatootja kolis Paldiski tööstusparki

Taastuvenergeetikale ja targale energiavõrgule suunatud uus ettevõtluskeskkond Pakri Teadus- ja Tööstuspark sõlmis esimese võtmekliendiga OÜga Kruunu üürilepingu.
Energiatõhusaid puidust elementmaju ehitav Soome päritolu ettevõte Kruunu kolib mullu Pakri Teadus- ja Tööstuspargis avatud 5000m² suurusesse hoonetekompleksi Paldiskis.
"Kruunu kogemus ja tänased tooted aitavad energiatõhusaid hooneid rajada ning meil on väga hea meel, et nad otsustasid tootmise kolimisel Soomest Eestisse just meie kasuks," ütles teadus- ja tööstuspargi juht Enn Laansoo. Loe pikemalt Äripäeva uudisteportaalist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.05.25, 10:31
Nägus ja lihtsasti paigaldatav keldrilagede tulekaitsesüsteem PAROC CGL
Uus, ETA sertifikaadiga kinnitatud PAROC CGL 20cy lahendus on mõeldud maa-aluste garaažide ja külmade keldrilagede soojustamiseks ja tulekaitseks nii uutes kui ka olemasolevates hoonetes.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tagasi Ehitusuudised esilehele