Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Skanskaga lepingu muutmine maksis Haapsalule 100 000 eurot
Haapsalu jääb ilma Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse 106 851 euro suurusest toetusest, sest rikkus kultuurikeskuse ehitamisel riigihanke nõudeid, kirjutab Äripäev Online.
Kui palju tuli linnal tagasi maksta ning milles konfilkt seisnes, loe pikemalt Äripäeva uudisteportaalist.
Leedu jaotusvõrk ESO astus julge sammu, tuues esimest korda Balti riikides riigihankesse selge jätkusuutlikkuse mõõtme. See on muutus, mida tööstused on ammu oodanud ja millel on potentsiaal kujundada kogu piirkonna turgu.