Arco Real Estate alustas Nehatu Logistikapargi kruntide müüki

Nehatu Logistikapargi OÜ ja Arco Real Estate AS vahel selle aasta jaanuaris sõlmitud lepingule alustas Arco Vara Tallinna idapiiril Saha-Loo tee ääres Nehatu Logistikapargis äri- ja tootmiskinnistute müüki.

„Usun, et just tänu asukohale saab see olema üsna suur konkurent teistele analoogsetele Tallinna ümbruses olevatele projektidele,“ selgitas Arco Real Estate äripindade osakonna spetsialist Toomas Naska. „Selle kinnituseks on tänaseks juba ca veerand pargist müüdud,“ lisas Naska.

Trasside ehitus on alanud ja 2013. aasta kevadeks valmivad kõik kommunikatsioonid ja infrastruktuur. Pargi arendust alustatakse idapoolsest küljest. Pirita jõepoolne osa jääb hetkel II etappi ja selle start on planeeritud järgmisse, hilisemasse faasi.

Park asub logistiliselt kõrgelt hinnatud piirkonnas. Tallinna ringtee vahetus lähedus teeb transpordi ühenduse kõigil Eesti suundadel lihtsaks ja vähe aega nõudvaks.10-15 minuti autosõidu kaugusele jäävad Tallinna Lennujaam ja Muuga sadam koos raudtee ühendusega. Kokku ca 40 ha maa-ala on jagatud äri ja tootmiskinnistuteks.

Arco Real Estate AS on ettevõte, mis kuulub 1992. a Eestis asutatud Arco Vara gruppi, kelle tegevus hõlmab nii kinnisvara vahendus-, arendus- kui ka ehitustegevust.


Galerii

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed