Alates 2013. aasta algusest kannab Skanska EMV AS ärinime Skanska AS. Nimemuutus on seotud nõukogu otsusega viia tütarettevõtte nimi vastavusse emaettevõtte ja kontsernisiseste ärinimedega.
Tegemist on aktsiaseltsi ärinime muutumisega, millega ei kaasne muudatusi äriühingu muudes andmetes ega igapäevases tegevuses.
„Meie koostööpartneritele nimevahetus sisuliselt muutusi kaasa ei too, samuti jätkame Eesti turul juba tuttava Skanska kaubamärgi kasutamist.“ Skanska AS kommunikatsioonijuht Kristi Saaremets.
Seotud lood
Puit- ja palkmajade renoveerimine vajab täpseid teadmisi, sest puit on hingav ja niiskustundlik materjal. Kui tuulutuse lahendused või soojustusdetailid on valesti tehtud, tekivad konstruktsioonides hallitus, mädanik ja külmasillad.