• 21.12.12, 10:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Alpstal tõusis Nordeconis oluliseks investoriks

Nordecon teatas täna, et Tallinna börsi esiinvestorile Sven Lennart Alpstalile kuuluv Luksusjaht AS on suurendanud enda osalust Tallinna börsifirmas üle 5%.
Luksusjaht AS omab kokku 1 540 625 Nordeconi hääleõiguslikku aktsiat, mis moodustab 5,01% firma aktsiatest.
Alpstal on viimase aastaga tõusnud Tallinna börsi suurimaks erainvestoriks. Tema enda nimel ja läbi Luksusjahi omab Saaremaal ettevõtjana tegutsev rootslane ligi 7 miljoni euro eest aktsiaid. Suurimad panused on investor teinud Tallinkisse, Nordeconi ja Olympicusse.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Tagasi Ehitusuudised esilehele