27. veebruaril korraldavad Ehitusuudised.ee, Eesti Projektbüroode Liit, Eesti Arhitektide Liit ja Ehitusinseneride Liit koostöökonverentsi IntelProject 2013“, kuhu andnud nõusoleku esinema tulema ka FIDIC juhtkond.
Rahvusvahelise Insenerkonsultantide Rahvusvahelise Föderatsiooni (FIDIC) juht Enrico Vink kinnitas kutse tulla esinema 27. veebruaril 2013 Tallinnasse konverentsile „IntelProject 2013“.
Teiste hulgas on konverentsil esinemise kinnitanud Kanadas tegutsev Eesti soost arhitekt ja projekteerija Tõnu Altosaar (B+A Architects), Soome Ehitusinseneride Liidust Teemu Vehmaskoski, Skype Technologies juht Tiit Paananen, Koko Arhitektidest Andrus Kõresaar ja Tallinna Ülikooli professor Voldemar Kolga.
Konverents keskendub Eesti ehitussektoris tegutsevate projekteerijate, arhitektide ja inseneride tulevikuväljavaadetele ja konkurentsivõimele.
Konverentsi eelregistreerimise hind on kuni 15. veebruarini 179 eurot +km. Registreerida saab e-posti aadressil [email protected].
Konverentsile tulevad ettekandmisele ja arutlusele teemad: Kuhu kaob professionaalsus ja kvaliteet?
Kes on ja kust tulevad tuleviku projekteerijad?Tänapäeva arhitektuur – kas suund perioodilisele tarbimisele?Miks projekteerija ei sära?Põlvkondade kokkupõrge arengusTööjõu eksport-import
Konverentsi korraldavad koostöös Ehitusuudised.ee, Eesti Projektbüroode Liit, Eesti Arhitektide Liit ja Ehitusinseneride Liit
Lisainfo konverentsi kohta telefonil 6670 234.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 11:36
Kaunis ja vastupidav: kuidas valida õige looduskivi sillutisele
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele