• 03.12.12, 12:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Roben: kuidas sünnib kvaliteetne ettevalmistus ehituses?

Merko Ehitus Eesti AS juhatuse esimehe Tiit Robeni sõnul loovad just puudulikud hanketingimused plaanitud eelarve lõhki minemise.
Lisaks eelarvest üleminekule põhjustab Robeni sõnul antud olukord rohkem kõikuvaid pakkumushindasid, tähtaja ületamisi ning vähendab võimalusi, et tellija saab seda, mida ta algselt soovis.
Kuidas võiks sündida kvaliteetne ettevalmistus ja miks on nii parem, selgitab Roben isikliku ja Merko kogemuse toel 6. detsembril Eesti Ehitusettevõtjate Liidu ja Ehitusuudised.ee koostöökonverentsil „Ehitusettevõtjate äriplaan 2013“. Lisainfo esinejate ja osalejate kohta leiab SIIT.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Konverentsi toetab

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele