Maanteeametist lahkub ehitusvaldkonna asedirektor Märt Puust.
"Märt Puust on avaldanud soovi ametikohalt lahkuda alates 15. oktoobrist," kinnitas ameti pressiesindaja Allan Kasesalu. Kas lahkumine toimub omal soovil või poolte kokkuleppel, maanteeamet praegu ei täpsustanud.
Äripäeva andmetel on Puusti lahkumise põhjus erimeelsused ameti uue juhi Aivo Adamsoniga. Puust viibib praegu puhkusel ning temaga ei õnnestunud telefonitsi ühendust saada. Loe lähemalt Äripäev.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele