• 24.08.12, 13:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saajost asub juhtima Jaan Allem

Alates juulist juhib AS Saajost endine Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu (EETEL) ja AS Glamoxi juht Jaan Allem. Plaan on muuta ettevõte kasumlikuks.
Jaan Allem ütles ehitusuudistele, et ettevõttel on kõik eksportturud olemas, kuid siiani pole suudetud neid maksimaalselt ära kasutada.
„Tuleb võimalusi ära kasutada ning muuta efektiivsemaks tarnekindlust ning juhtida ettevõtet õiges suunas ja õigel moel,“ oli Allem entusiastlik. „Väljavaated on praegu suurepärased.“
Mullu jäi AS Saajos kahjumisse. Ettevõte suutis küll kahjumit kahandada, aga  vaid 1500 euro võrra.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Allem on töötanud pikaaegselt AS Glamoxis, ning olnud aastatel 2007 – 2012 Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu tegevjuht.
Saajos AS on 1994. aastast Eestis tegutsev tuletõkke- ja turvauksi valmistav ettevõte, kelle valdav osa toodangust läheb ekspordiks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.10.25, 10:33
Garaažiuste külmasildade probleemi pärast enam pead vaevama ei pea
Garaažiuste ja teiste tõstanduste alla tekkivad külmasillad ning ilmastiku mõjul siseruumidesse sattuv sadevesi on aastaid olnud probleemiks paljudes tootmis-, tööstus- ja kaubandusettevõtetes. Lahenduseks on SOJLO®, mis pakub kaasaegseid energiatõhusaid külmasillavabasid uksekünniseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele